ADVENTURE TRUCK

Oferta

100%

od podstaw

Współzależność i kompatybilność poszczególnych faz tworzenia auta wyprawowego jest bardzo oczywista ale i też istotna. Kompleksowa realizacja auta ,daje gwarancje,że wszystko jest wykonane ze znajomością każdego etapu jego powstawania. Zaprojektujemy Twoje auto według Twoich wyobrażeń,a następnie wykonamy z dbałością i znajomością każdej sekwencji.

14

Zbudowanych aut

Jakość wykonania tzw boxu oraz instalacji jest kluczowym etapem w trwałości i satysfakcji w korzystaniu z auta wyprawowego. Nic tak nie potrafi zepsuć radości podróżowania jak awaria któregoś z systemów. Od kilkunastu lat jeździmy autami wyprawowymi po świecie i wiemy co może nas spotkać, na co zwrócić uwagę, gdzie szczególnie położyć nacisk na precyzję wykonania i jakość materiałową w procesie tworzenia auta wyprawowego.

35 000

Kilometrów

Auta wyprawowe rządzą się innymi prawami niż auta eksploatowane w terenach urbanistycznych. Niejednokrotnie podróżników do najbliższego mechanika dzielą setki, a czasem nawet tysiące kilometrów. Sprawdzamy swoje umiejętności konstruktorskie w corocznych, dalekich wyprawach. Kolejną organizujemy na jesień. Kierunek zapewne dziki, dla Odważnych. Ciągnie nas do wschodnich krańców Wschodu....

Budowa samochodu

Adventure

Spełniaj marzenia

Firmę Adventure Truck tworzy kilku podróżników, którzy z powodzeniem od kilkunastu lat budują i przerabiają auta wyprawowe. Od czerwca 2020 roku postanowili przekuć pasję w zawodową realizację marzeń na kółkach dla innych podróżników.

W Adventure Truck powstają auta wyprawowe, tworzone od projektu do końcowego rezultatu, od pojazdów ciężarowych typu Iveco 4x4 Eurocargo do tzw aut dostawczych, np; Mercedes Sprinter.

Wnętrze

Zadbamy o wszystko

Posiadamy bogaty park maszynowy, od dużego 9/3 stołu do budowy tzw. sandwichy poprzez frezarkę CNC o wymiarach 2,1/3,1, dzięki której możemy tworzyć jednolite panele meblowe, także z ultralekkich kompozytów. Wyposażamy auta kompleksowo w pełną elektronikę, elektrykę, hydraulikę, sprzęt AGD, panele fotowoltaiczne, systemy grzewcze i klimatyzacyjne, a także wykonujemy zabudowy meblowe kuchni i sypialni oraz komfortowe meble tapicerowane w szerokim wachlarzu kolorystycznym oraz materiałowym.

Wyprawa
Auto wyprawowe
Auto do podróży
Budowa samochodu

Nasi partnerzy

w procesie powstawania aut wyprawowych wspierają nas profesjonalni partnerzy.

Samochód na wyprawę
Podróż
Planowanie podróży
adventure truck
blog o podróżach

Adventure truck

Podróżując autem wyprawowym jesteś niczym nieograniczony. Jeśli masz dostęp do paliwa, każdy punkt na mapie świata może być Twoim „domem”. Tylko podróżowanie autami wyprawowymi, kamperami daje głębokie poczucie wolności w przemieszczaniu się oraz specyficzne, wyjątkowe poczucie związku z otaczającą nas Naturą. Twój dom może być tam, gdzie zaparkujesz....